CHRÁM TERAPIE TĚLA A DUŠE

Masáže

Uvolňující masáž zad Masáže jsou dnes pro svůj blahodárný vliv na zdraví i psychiku člověka často vyhledávány. Mnohem větší účinek však mají, když je neprovádí pouhý masér, ale odborný terapeut v rámci své komplexní terapie a léčení. Pak už nejde o pouhou relaxaci, ale o cílenou léčbu pomocí masážních a dotekových technik, většinou doprovázenou dalšími doporučeními pro běžný život. Proto zde klient není v pozici pasivního příjemce masáže, ale aktivním přístupem (úprava pitného režimu, detoxikační kúry, odbourání stresu, pravidelná životospráva apod.) napomáhá terapeutovi zvýšit a udržet efekt léčebné masáže, při které dochází k uvolnění fyzických i energetických bloků. Velmi často pak záleží na klientovi, jak dlouho si nabyté uvolnění udrží.

Základem mé terapeutické práce je celá řada masáží, masážních a dotekových technik a terapií: reflexní terapie, medová detoxikační masáž, akupunktura ušního boltce, meridiánová masáž, akupresura, baňkování, shiatsu, Dornova metoda, reflexní lymfatická masáž, energetické působení a harmonizace aj.

Více na: Dotekové terapie a Jak to u mě chodí.

Někdy se jedná o celou terapii pomocí jedné masážní techniky, jindy o kombinaci řady prvků z různých masáží, vždy se zaměřením na potřeby a efektivní odstranění problémů klienta.

V případě zájmu klienta o konkrétní masáž probereme nejprve jeho problémy a následně vyhodnotíme způsob terapie, do které zvolenou masáž zahrneme.

© 2012 • Webdesign by Marek Šašek • Všechna práva vyhrazena